У житомирському приватному садочку виявили грубе порушення законодавства – шість неоформлених працівників

Представники управління Держпраці під час перевірки місцевих закладів освіти в одному з дитячих садочків міста виявили шість неоформлених працівників, які нібито перебували на стажуванні.

Вказану інформацію у вівторок, 6 липня, оприлюднили в у прес-центрі управління Держпраці Житомирщини.

«Під час здійснення інспекції з питань додержання законодавства про працю в частині оформлення трудових відносин в одному з житомирських приватних садків представники відомства виявили 6 працівників, а саме: адміністратора приватного дитсадка, двох кухарів, старшого вихователя та вихователів ясельної і старшої групи закладу, які під виглядом «стажування» неофіційно працювали у ФОПа.», – зазначається в тексті повідомлення.

Так, згідно результатів перевірки, міцевий підприємець отримав припис про забезпечення чинних норм українського законодавства та був попереджений про ймовірну відповідальність за його порушення. Не дочекавшись повторної інспекції, особа офіційно працевлаштувала п`ятьох навчального закладу.

Нагадаємо, що у сусідній області педагог погрожувала школяреві з інвалідністю “відрізати п*ську” (ВІДЕО)

Будьте першим, хто прокоментував "У житомирському приватному садочку виявили грубе порушення законодавства – шість неоформлених працівників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*