У Житомирському районі чоловік вкрав чужий телефон і оформив на його власницю… кредит

У Житомирському районі чоловік вкрав чужий телефон і оформив на його власницю... кредит

Днями правоохоронці затримали оловіка, якого підозрюють одразу у кількох кримінальних злочинах.

Згідно матеріалів слідства, на початку року підозрюваний тимчасово проживав у 62-річної пенсіонерки. Самотня жінка сподівалася на допомогу від квартиранта, однак отримала лише збитки. Адже невдовзі чоловік зник з помешкання, прихопивши з собою мобільник власниці оселі.

За деякий час після цього до пенсіонерки почали надходити дзвінки від компанії мікрокредитування з повідомленнями про заборгованість за позикою. Насправді кредиту, сума якого становила понад 3 тисячі гривень, жінка не брала.

Слідчі з’ясували, що позику на її ім’я оформив колишній квартирант, скориставшись мобільним банківським додатком, встановленим на чужому телефоні. Отримані кошти чоловік витратив на власні потреби.

Відомо, що фігурант раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів та нині він є обвинуваченим у крадіжці.

Відтак днями його було затримано та оголошено йому про підозру в учиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) та ч. 5 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) КК України.

Згідно з чинним законодавством та, зважаючи на вчинення кримінальних правопорушень у період воєнного стану, за такі діяння чоловікові загрожує від 10 до 15 років ув’язнення.

Нагадаємо також, що 22-річного бердичівлянина викрили на крадіжках грошей у тих, хто потребував допомоги.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирському районі чоловік вкрав чужий телефон і оформив на його власницю… кредит"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*