У Житомирському районі екологи виявили незаконну порубку 42 тополь

У Житомирському районі екологи виявили незаконну порубку 42 тополь

Екоінспектори зафіксували у Житомирському районі незаконну порубку тополь. Про це повідомили у Державній екологічній інспекції Поліського округу.

У ході проведення перевірки фактів щодо порубки дерев в селі Чудин Житомирського району, викладених 16 травня 2024 року у зверненні на телефонну «гарячу лінію» Інспекції, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу здійснили виїзд на місце ймовірного правопорушення та на землях сільськогосподарського призначення за межами села Чудин Житомирського району виявили порубку 42 дерев породи тополя,

– йдеться у повідомленні.

При цьому на місці, де було виявлено порубку дерев, в той момент знаходився автомобіль марки ЗІЛ, який здійснював завантаження деревини породи тополя на вантажний автомобіль марки МАЗ. Поспілкувавшись з водієм транспортного засобу, екологи з’ясували, що будь-які документи, які засвідчували б законність порубки вище вказаної деревини відсутні. Також було встановлено, що порубку дерев здійснює фізична особа-підприємець, який повідомив, що має усну домовленість з орендарем даної земельної ділянки про надання послуг щодо розліснення.

Відтак на місце вчинення порушення екологи терміново викликали правоохоронців, які склали протокол огляду місця події та відібрали пояснення за вказаним фактом.

Наразі Інспекцією за даним фактом на адресу Житомирської обласної прокуратури скеровано лист щодо вжиття заходів прокурорського реагування в межах повноважень.

Нагадаємо також, що на Олевщині лісівники виявили трактор, навантажений краденим лісом.

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирському районі екологи виявили незаконну порубку 42 тополь"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*