У Житомирському військовому інституті цінними призами нагородили переможців творчих робіт для солдат

Сьогодні, 30 липня, в Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова відбулось нагородження переможців Всеукраїнського онлайн-конкурсу «Дитинство в долонях захисників». Він розпочався ще 27 травня й тривав протягом 2 місяців. В онлайн форматі діти з усієї України надсилали інституту свої листівки, малюнки та відеозвернення. 

 

«Я дуже хвилювалася, тому що малювала на таку тему вперше. Але дуже сподобалось, тому що зараз така ситуація в країні, коли треба підтримати солдат. Я думаю, що військовим буде приємно. На моєму малюнку зображено дитину із зав’язаними очима та солдата з ангельськими крильми, який захищає й не показує дітям страшної картини війни», — розповіла переможниця конкурсу Владислава Пащенко, яка намалювала малюнок «Янголи нашого дитинства».

 

Загалом на конкурс надійшла 131 робота із різних куточків України, і лише 7 з них зайняли призові місця та отримали цінні подарунки. Діти отримали дипломи, флешки, планшет, навушники, аудіодиски від інструментального гурту на базі інституту «Лицарський поступ», глиняні чашки з власного виробництва у Слов’янську та подарунки від міської бібліотечної системи «Літера». 

«Мета цього проєкту — залучити якомога більше дітей України та підтримати наших воїнів, які боронять державу від російського агресора. Найголовніше — це виховання у молодого покоління патріотизму, національно-української самоідентичності, віри в нашу державу, знання й шанування української мови, історії та мистецтва. Я знаю з якою радістю та піднесенням воїни на фронті у 2014 році розглядали дитячі листівки та малюнки, бо сам там був. Це суттєво додавало духу у боротьбі із ворогом. Ми плануємо такий конкурс проводити щорічно, тому сьогодні це був перший старт. Відеороботи та малюнки демонструватимуться у музеї інституту, а далі у грудні з нагоди Дня Збройних сил України їх відправлять на фронт», — сказав начальник військового інституту, заслужений діяч науки і техніки України, доктор військових наук, професор, генерал-майор Олександр Левченко.

«Для мене ця перемога означає показати військовим на сході, що нам не байдужа тема війни. Ми завжди готові їх підтримувати і давати свою енергетику, яка буде спонукати їх робити свою справу й захищати Україну. Я багато робіт також намалювала для мого тата, він є атовцем й працює в цьому інституті», — поділилась 14-річна житомирянка Вікторія Костіна, що з малюнком «Обійми, що дарують силу» здобула призове місце в конкурсі. 

 

«На моїй листівці „Найкращі українські воїни“ намальований військовий з листом. Я хотіла цим малюнком показати, що саме військові зараз роблять наше дитинство щасливим», — розповіла 9-річна учениця Житомирської школи № 17 Марія Кравченко. 

Крім того, переможцями у номінаціях краща листівка та кращий малюнок стали 

Олександр Мельник, що завітав з села Ласки Народицького району, відео листівка гостя з Черкаської області Дениса Крук з назвою «Молюсь за тебе, воїне», малюнок бердичівлянки Марії Мазір «Мрія солдата». А нагороду глядацьких симпатій та головний приз — планшет, отримала 8-річна житомирянка Анна Покрасова зі своїм відеозверненням «Лист солдату».


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирському військовому інституті цінними призами нагородили переможців творчих робіт для солдат"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*