У Житомирському залі “ФОК” відбувся вражаючий футбольний батл: справжні дитячі емоції та нерівноправна доросла гра між ФК “Полісся” – “ІнБев”

DSC 0014 8 777x437 - У Житомирському залі “ФОК” відбувся вражаючий футбольний батл: справжні дитячі емоції та нерівноправна доросла гра між ФК “Полісся” - “ІнБев”

Вчора, 20 грудня, у залі «ФОК» відбувся щорічний футбольний батл між командами ФК «Полісся» та ФК «ІнБев», а також дитячий батл між командами СДЮСШОР «Полісся» та ФК «ІнБев» Junior (2009 р. н.).

Традиційний щорічний футбольний батл між дитячими командами СДЮСШОР «Полісся» та «ІнБев» завершився нічиєю, з рахунком 4:4. Справжні емоцій, жага до перемоги, сльози радощів та розпачу, усе це неабияк захоплювало глядачів та самих маленьких гравців. За старання та чудову гру малеча отримала гарні подарунки.

DSC 0137 3 1024x681 - У Житомирському залі “ФОК” відбувся вражаючий футбольний батл: справжні дитячі емоції та нерівноправна доросла гра між ФК “Полісся” - “ІнБев”

Цікавою була і гра дорослих футболістів. Адже в поєдинку зустрілася ФК «Полісся», яке грає на великому футбольному полі і команда з футзалу ФК «ІнБев». На своїй території ФК «ІнБев» здобув впевнену перемогу з рахунком 5:1. Проте ні гравці гравці ФК «Полісся», а ні їхній тренер не засмутилися через програш, і чекають футзалістів на матч-реванш на великому футбольному полі:

«Було цікаво отримати новий досвід, ми отримали можливість зіграти з футзалістами, подивитися на їхній рівень. Важкувато було, адже ми не пристосовані до такого покриття, ноги трохи їздили, але взагалі цікаво було. Думаю, якщо б ми провели кілька матчів у футзалі, тоді б ми точно дали гідний бій. Звичайно, ми хотіли б провести матч-реванш на великому полі, тоді буде все по-іншому», — каже гравець команди ФК «Полісся» Вадим Семчук.

DSC 0040 5 681x1024 - У Житомирському залі “ФОК” відбувся вражаючий футбольний батл: справжні дитячі емоції та нерівноправна доросла гра між ФК “Полісся” - “ІнБев”

Головний тренер ФК «Полісся» Анатолій Безсмертний таким святом задоволений, адже вважає, що це позитивно вплине на підростаюче покоління:

«Будь-яке свято, яке організовується для дітей, це дуже правильно. Спорт потрібно популяризувати, щоб зростало нове здорове покоління. Якщо дітей будемо направляти в спортивні школи, а не до пивних ларьків, тоді буде здорова нація і покоління. Гра була доволі гарною. Так, ми сьогодні поступилися футзалістам з рахунком 1:5, але нам сподобалося, але головне, що сподобалося глядачам. Свято вдалося.Тепер ми команду „ІнБев“ чекаємо на великому полі».

Далі хлопці йдуть у відпустку, і основну роботу вони розпочнуть вже після 20-го січня.

Більше фото можна побачити тут.

DSC 0091 7 1024x627 - У Житомирському залі “ФОК” відбувся вражаючий футбольний батл: справжні дитячі емоції та нерівноправна доросла гра між ФК “Полісся” - “ІнБев”
DSC 0129 6 1024x681 - У Житомирському залі “ФОК” відбувся вражаючий футбольний батл: справжні дитячі емоції та нерівноправна доросла гра між ФК “Полісся” - “ІнБев”
DSC 0223 1 1024x681 - У Житомирському залі “ФОК” відбувся вражаючий футбольний батл: справжні дитячі емоції та нерівноправна доросла гра між ФК “Полісся” - “ІнБев”
DSC 0260 2 1024x736 - У Житомирському залі “ФОК” відбувся вражаючий футбольний батл: справжні дитячі емоції та нерівноправна доросла гра між ФК “Полісся” - “ІнБев”
DSC 0195 1 1024x681 - У Житомирському залі “ФОК” відбувся вражаючий футбольний батл: справжні дитячі емоції та нерівноправна доросла гра між ФК “Полісся” - “ІнБев”
DSC 0246 1 1024x681 - У Житомирському залі “ФОК” відбувся вражаючий футбольний батл: справжні дитячі емоції та нерівноправна доросла гра між ФК “Полісся” - “ІнБев”

Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирському залі “ФОК” відбувся вражаючий футбольний батл: справжні дитячі емоції та нерівноправна доросла гра між ФК “Полісся” – “ІнБев”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*