У житомирський сквер на Путятинському завезли гойдалки – діти зійшлися з усього мікрорайону (ФОТО)

У Житомирі в сквері на майдані Путятинському, що поруч з пам’ятником Жертвам Голодомору ремонтні робити вже на завершальній стадії: підрядник завершив вкладати покриття, встановив лави для відпочинку, сміттєві урни та вуличні ліхтарі зигзагоподібної форми. Крім того, у сквері кілька днів тому вже встановили дитячі гойдалки, гірки та інші каруселі.

Журналісти Times.ZT вирішили навідатися на місце й дізнатися у житомирян, на скільки необхідним був такий сучасний сквер у мікрорайоні. Місцеві відпочиваючі, які прийшли з дітьми на гойдалки навіть з вулиці Бердичівської та площі Польової розповіли, що дитячих майданчиків в мікрорайоні не так  багато, а найближчий сучасний та “більш-менш цілий” майданчик “Рудь”, що поруч з колишнім кінотеатром “Космос”, або ж поламаний і старий неподалік скверу.

Пенсіонер Леонід розповів, що вже третій день з онуком виходить у сквер на прогулянку, адже погода сонячна, а онуку дуже подобаються каруселі.  

Нагадуємо, що ремонтні роботи вартістю 4 млн 615 тис 900 грн у сквері на Путятинському, згідно тендеру, повинні завершити до 1 грудня поточного року. Зараз у сквері хоч і гарно, проте максимально брудно: переповнені сміттям урни та фантики, які валяються поруч вже тиждень, ніхто не прибирає, ну й само-собою, що пісок на доріжках від щойно влаштованого покриття також не додає комфорту. 

Ї

Будьте першим, хто прокоментував "У житомирський сквер на Путятинському завезли гойдалки – діти зійшлися з усього мікрорайону (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*