Сьогодні під час чергування звягельські патрульні отримали орієнтування на чоловіка, причетного до крадіжки значної суми грошових коштів з квартири в районному центрі, та автомобіля, на якому він міг пересуватися.
Невдовзі на вулиці Покровській інспектори виявили автівку, що підпадала під опис, та затримали громадянина, що перебував у ній і відповідав орієнтуванню.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2022/10/310422767_464231272409307_7718987903951341011_n.jpg)
Затриманого доставили до Житомирського районного управління поліції для з’ясування обставин справи.
Чоловіку загрожує покарання за крадіжку, вчинену у великих розмірах чи в умовах воєнного або надзвичайного стану, у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Нагадаємо також, що на Черняхівщині чоловік намагався обікрасти магазин, але попався просто на місці злочину.
Будьте першим, хто прокоментував "У Звягелі патрульні “по гарячих слідах” розшукали крадія"