U19 ФК «Полісся» «отримав на горіхи» від дорослої команди ФК «Полісся» (ФОТО)

Сьогодні, 12 лютого, на стадіоні «Спартак Арена» ФК «Полісся» обіграв молодіжну команду ФК «Полісся» на товариському матчі з рахунком 5:1.

В рамках навчально-тренувальних зборів на стадіоні «Спартак Арена» відбувся товариський матч між дорослою та молодіжною футбольними командами «Полісся».

Перший тайм завершився з рахунком 3:0. Хоч як юнаки не старалися закотити м’яч у ворота дорослих гравців ФК «Полісся», але їм це не вдалося. Натомість, Тимошенко, Ковпак і гравець на перегляді швидко забили три м’ячі у ворота юнаків.

Після перерви юнацька команда все ж закотила один м’яч у ворота суперників, це вдалося Владиславу Бондарчуку. Але тим самим відповіли і досвідчені гравці з дорослої команди, ще два голи вдалося забити Галенкову і Галенку.