Учні житомирських ліцеїв отримали задля безпеки в темну пору доби світловідбиваючі стрічки

Учні житомирських ліцеїв отримали задля безпеки в темну пору доби світловідбиваючі стрічки

Вчора, 8 листопада, представники 37-ми ліцеїв Житомирської міської територіальної громади отримали для школярів 45 тисяч світловідбиваючих стрічок. Безпекові пов`язки отримали як учні комунальних, так і приватних навчальних закладів міста.

Закупив стрічки департамент освіти Житомирської міської ради за бюджетні кошти виділені у 2022 році, а пов’язки зі світловідбивальними елементами пошили у ДНЗ №29 та ДНЗ №30. Така ініціатива обійшлася місту у 180 тисяч гривень.

Передусім світловідбиваючі стрічки передали майже 5 тисячам учням громади, які навчаються у другу зміну. Заняття у них закінчуються після 16 години, коли на вулиці починає сутеніти, а в зимовий час, світловий день стає ще коротшим. Тож, перетинаючи вулиці з пожвавленим рухом автомобілів у темний період доби, діти ризикують своїм здоров`ям, а часом і життям.

Окрім того, більшість школярів після занять відвідують ще позашкільні заклади і також повертаються додому вже у сутінках.

Світловідбиваючі стрічки є необхідним елементом безпеки школярів, адже завдяки їм водії бачитимуть дітей більше ніж за 100 метрів, що дозволить знизити рівень ДТП за участю дітей.

Ця стрічка — це необхідна річ для дитини. Минулоріч ми самостійно купували якісь світловідбивні елементи, та їх складно було знайти, бо попит був великий. Ця, на перший погляд, невеличка деталь необхідна для дітей, бо упродовж чотирьох місяців у нашій країні пів доби — темна пора. Тому діти мають бути помітними на дорогах”,

– розповіла мама п`ятикласника Андрія під час отримання стрічки.

Нагадаємо також, що у новому навчальному році в Житомирі зменшилася кількість учнів, проте збільшилася кількість класів у ліцеях міста.

Будьте першим, хто прокоментував "Учні житомирських ліцеїв отримали задля безпеки в темну пору доби світловідбиваючі стрічки"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*