Учнів Житомира запрошують взяти участь у Всеукраїнському шкільному кінофестивалі “ЖУК”

DSC 0037 1 777x437 - Учнів Житомира запрошують взяти участь у Всеукраїнському шкільному кінофестивалі "ЖУК"

Від сьогодні стартує прийом заявок від учнівських колективів на участь у щорічному шкільному кінофестивалі  “ЖУК”.  Проект реалізується в рамках гранту від Житомирської облдержадміністрації.

Кінофестиваль “ЖУК”  проходить у місті вже 5 рік поспіль.  Спочатку учнівські команди реєструються, навчаються сценічній та операторській майстерності на спеціальних майстер-класах, згодом створюють власні шедеври на задану тематику і в листопаді спеціальне журі обирає переможців у кількох номінаціях.

Цьогоріч тема фестивалю «Я ціную життя!».

“Важливо аби молодь цінувала своє життя, поважала оточуючих, також прагнемо привернути увагу до проблеми булінгу та побачити цю проблему саме очима дітей», – зауважують організатори фестивалю.

Заявки можна подати з 20 травня до 31 жовтня 2019 року. Реєстрація на сайті кінофестивалю http://zhukfest.com/. Цього року організатори очікують отримати в фіналі понад 50 учнівських кіноробіт.

Учасників очікує навчання в рамках фестивалю від кращих операторів, сценаристів та акторів, грандіозна  церемонія кінофестивалю та безліч приємних подарунків.

Нагадаємо, що з 31 травня також стартує найбільший та найвідоміший фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

Будьте першим, хто прокоментував "Учнів Житомира запрошують взяти участь у Всеукраїнському шкільному кінофестивалі “ЖУК”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*