Україна подасть позов до суду на Польщу, Угорщину та Словаччину через заборону транзиту українського зерна

Сьогодні, 18 вересня, стало відомо, що українські посадовці вирішили подати до суду на Польщу, Угорщину та Словаччину через їхню відмову скасувати заборону на українську сільськогосподарську продукцію. Про це заявив заступник міністра економіки, торговий представник Тарас Качка.

“Важливо довести, що ці дії є юридично неправильними. І тому завтра ми почнемо судові процеси”,

– наголосив Качка.

Введення власних заборон вказаних країн на транзит українського зерна після рішення Єврокомісії скасувати таке обмеження, заступник міністра назвав “заявою про повну недовіру до Європейської комісії”.

“Протягом багатьох років Європейська комісія була організатором торговельних переговорів та інституцією торговельної політики для всього ЄС. І ми раніше працювали на цій основі. Системний підхід Будапешта і Варшави щодо ігнорування позиції інституцій ЄС у торговельній політиці, я думаю, це буде проблемою для ЄС загалом, тому що там немає єдності”,

– акцентував торговий представник України.

При цьому Тарас Качка зазначив, що у разі, якщо Варшава не скасує заборони щодо української сільгосппродукції, Київ змушений буде заборонити імпорт фруктів і овочів з Польщі.

Будьте першим, хто прокоментував "Україна подасть позов до суду на Польщу, Угорщину та Словаччину через заборону транзиту українського зерна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*