Україна повернула з російського полону ще 106 своїх захисників

Сьогодні, 25 травня в Україну з російського полону повернулося ще 106 Оборонців. Про це повідомили у українські парламентарі.

У результаті обміну додому повертаються вісім офіцерів та 98 військовослужбовців рядового та сержантського складу. Також репатрійовано три тіла: двох іноземців та українки.

Усі врятовані Захисники захищали нашу землю на Бахмутському напрямку, 68 з визволених воїнів вважалися зниклими безвісти,

– йдеться у повідомленні.

Серед звільнених 98 військовослужбовців Збройних Сил України, зокрема, 21 представник територіальної оборони, семеро прикордонників та один військовослужбовець Державної спеціальної служби транспорту.

Семеро повернутих Оборонців мають різноманітні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених військовослужбовців вже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік.

Усі повернуті захисники захищали країну на Бахмутському напрямку. Більше того, половина з них взагалі вважалася зниклими безвісти.

За інформацією парламентарів, загалом на сьогодні в результаті обмінів повернуто додому вже 2430 людей. Серед яких 139 – цивільні особи.

Нагадаємо також, що на Великдень з полону повернули 130 українських захисників.

Будьте першим, хто прокоментував "Україна повернула з російського полону ще 106 своїх захисників"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*