Україна припиняє експортувати електроенергію в Європу

Україна більше не може експортувати електроенергію до європейських країн через пошкодження об`єктів енергетичної інфраструктури внаслідок російських обстрілів. Про це сьогодні повідомили в Міністерстві енергетики України.

Росія продовжує здійснювати енергетичний терор проти України, а також посилює енергетичний тиск на Європейський Союз.

Українська електроенергія, яку ми експортували після синхронізації до ЄС, а також окремими лініями до Молдови і Польщі, допомагала Європі заміщати російський газ та підтримувала стабільність європейської енергосистеми.

Навіть після того, як була зупинена Запорізька атомна електростанція, що більше 7 місяців знаходиться в російській окупації, Україна виконувала свої зобов’язання перед європейськими партнерами з експорту електроенергії.

Але сьогоднішні ракетні обстріли, що вразили теплову генерацію і електричні підстанції, змушують Україну піти на припинення з 11 жовтня 2022 року експорту електроенергії задля стабілізації власної енергосистеми“,

– повідомили у Міністерстві.

Більше того, очільник Міненерго Герман Галущенко відкрито заявив, що основною метою російських ударів по енергосистемі України і було зупинити експорт електроенергії до європейських країн аби повернути останніх до збільшення споживання російських енергоресурсів.

Будьте першим, хто прокоментував "Україна припиняє експортувати електроенергію в Європу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*