Україна вітає піхотинців! | Times ZT

Україна вітає піхотинців!

Українські піхотинці – Це мужні воїни, які з гордістю демонструють усьому світу готовність українського війська нищити окупантів. Свій обов’язок виконують з честю і на найвищому професійному рівні, щоденно проявляючи мужність, вправність і чесність справжніх воїнів своєї рідної землі.
Щороку 6 травня в Україні відзначають День піхоти. Хто ж такі воїни-піхотинці й чому їх називають «трударями» війни?
❗️Українські піхотинці – це військовослужбовці механізованих, мотопіхотних, гірсько-штурмових військових частин і підрозділів, що складають основу бойової могутності Сухопутних військ Збройних Сил України.
❗️Сьогодні українські піхотинці беруть на себе основний удар російського окупанта по всій лінії фронту. В усі часи саме на піхоту війна покладала найбільші навантаження, а на долю воїнів-піхотинців лягає найважчий тягар бойових дій та військового побуту. Саме піхота завжди зазнає найбільших втрат.
❗️Оборонні, наступальні, рейдові операції, які проводить українська піхота, вже нині вивчають у найкращих військових навчальних закладах світу. Тому піхотинці – це і слава українського війська, загартованого в боях із російським агресором.
День піхоти — чергова можливість віддати шану мужності й героїзму, тим хто зараз боронить нашу Україну. Тому в цей день пам’ятаймо, що саме піхота є щитом і мечем у війні не просто за незалежність України, а за саме існування української держави та нації.
Згадаймо сьогодні кожного сина, кожну доньку, які віддали свої життя за наш спокій. Через свій особистий подвиг вони подарували нам віру й надію в нашу перемогу, вони твердо вірили та знали, що Україна є і буде, допоки хоча б один українець буде готовий покласти своє життя в її обороні.

Прес служба Житомирського обласного ТЦК та СП

Будьте першим, хто прокоментував "Україна вітає піхотинців!"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*