Українка стала переможницею міжнародного конкурсу краси | Times ZT

Українка стала переможницею міжнародного конкурсу краси

Вперше в історії популярного американського конкурсу краси Ms. World International перемогу в ньому здобула українка.

Нею стала Валерія Байрамова з Києва. Про це повідомив в своєму Instagram оргкомітет конкурсу Ms. Ukraine World International. Вони опублікували відео моменту нагородження.

«Коли я почула саме своє ім’я, мені захотілося себе вщипнути, щоб переконатися, що це реальність, а не прекрасний сон. Щоб описати ці відчуття – не вистачить слів в одному словнику. Це можна тільки пережити. Пишаюся тим, що змогла отримати для моєї країни таку важливу, знакову і довгоочікувану перемогу. Всім, хто надихав і підтримав, посилаю частинку свого серця, повного радістю здійснених мрій », – поділилася враженнями від однієї з найяскравіших подій в житті, наша королева, Ms. World International 2021, Валерія Байрамова “, – йдеться в публікації.
Крім переможниці, в цьому році в конкурсі Ms. World International 2021 брали участь ще три українки: Ксенія Агібалова (Київ) – Ms. World International 2021 Petite, яка увійшла в ТОП-3, Ольга Кричильськ (Рівне) – Mrs. Universe 2021 і Юлія Сосюкіна (Харків) – Ms. World International 2 021 Premier.

У конкурсі взяли участь 56 конкурсанток з 27 країн світу, а також 22 штатів Америки. Серед них – Великобританія, Франція, Італія, Ізраїль, Канада, Швеція, Австралія, Іспанія та інші.

Будьте першим, хто прокоментував "Українка стала переможницею міжнародного конкурсу краси"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*