Україною прокотилася хвиля дзвінків про замінування навчальних закладів

Війна в Україні триває. І продовжується вона не лише на полі бою. Сьогодні протягом дня телефонні дзвінки щодо замінування низки шкіл та університетів фіксуються у Львові та Чернігові.

Так, зокрема, у Львові бійці ДСНС змушені були евакуювати учнів більшості шкіл. Приміщення навчальних закладів та прилеглі до них території обстежують на предмет вибухонебезпечних речовин чи предметів. А львів’ян попросили по можливості забрати дітей додому.

Схожа ситуація і в Чернігові. Там після 15.00 соцмережами поширилось повідомлення про замінування низки шкіл. Окрім того, на адресу одного з викладачів НУ “Чернігівська політехніка” надійшов електронний лист, де повідомлялось, що у Чернігові заміновано більшість шкіл та університетів. Учнів, студентів та персонал закладів терміново евакуювали. Наразі на місцях працюють профільні служби. Правоохоронці перевіряють інформацію.

12 вересня аналогічні повідомлення щодо замінування багатьох шкіл та торговельно-розважальних центрів отримали і столичні правоохоронці. У деяких київських закладах освіти батькам молодших школярів навіть радили забрати своїх дітей додому.

На дану хвилину надходять повідомлення про “замінування” навчальних закладів Запоріжжя, Дніпра,Вінниці і знову Києва.

Нагадаємо, що дзвінки про замінування закладів освіти рік тому мало не щоденно отримували і житомирські правоохоронці.

Будьте першим, хто прокоментував "Україною прокотилася хвиля дзвінків про замінування навчальних закладів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*