«Українська мрія» вже у продажу: в Житомирі відбулося спецпогашення (ФОТО-ВІДЕО)

«Укрпошта» у вівторок, 28 червня, вводить в обіг нову поштову марку «Українська мрія». Загальний тираж – 3 мільйони примірників, який складається з 500000 блоків по 6 марок. На Житомир випадає мінімум 3% з цього випуску, марки будуть поступати партіями. Планується реалізувати за тиждень-два. Частина марок піде на продажі онлайн, зокрема через майданчики інтернет магазинів Каста, Укрпошта, Rozetka i Prom.ua.  

На додачу до марки також випущено художній конверт та листівку. Крім того, заплановано продаж тематичного товару із зображенням марок.

Погашення штемпелями «Перший день» відбудуться 28 червня у Києві та Гостомелі, а спецпогашення «Українська мрія» – у всіх філіях «Укрпошти». Ось і в головному відділенні “Укрпошти” Житомира відбулося таке погашення. І вже завтра марки будуть на всіх відділеннях області.

«Дійсно, сьогодні гарна подія, ця марка символізує українську мрію, і я впевнений, що ми відновимо наш легендарний літак, і вона буде не тільки на поштових марках, а й стояти на аеродромах всього світу, як це і було раніше, виконуючи надважливі польоти.» – поділився на відкритті Віталій Бунечко, голова ОВА.

«І нехай з погашенням цієї марки мрії кожного українця стануть реальністю» – доповнив Дмитро Шулевський, директор “Укрпошти” Житомира, і разом з Віталієм Івановичем приступили до спільного погашення і розпису марки.

Хоч таких колосальних черг, як попередні рази,  не було, однак люди все рівно приходили за марками і з захопленням виходили з відділення.

Основою ескізів поштової марки «Українська мрія», карток, конвертів та штемпелів став малюнок одинадцятирічної Софії Кравчук з Любомля Волинської області. На ньому зображене гігантське повітряне судно, що летить до зірок, прикрашене рожевими квітами. Її робота стала призером Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», котрий відбувся минулого року у рамках 30-річчя Незалежності України.

Ярослав ХОРКІНС 

«Русскій воєнний корабль… ВСЬО!»: нова марка від Укрпошти

Укрпошта випустить марку з тракторними військами

Будьте першим, хто прокоментував "«Українська мрія» вже у продажу: в Житомирі відбулося спецпогашення (ФОТО-ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*