Українським захисникам бердичівські діти виготовили сотні подарунків на передову (ВІДЕО)

tspo 777x437 - Українським захисникам бердичівські діти виготовили сотні подарунків на передову (ВІДЕО)

Щоб День українського захисника 14-го жовтня став повноцінним святом для воїнів на передовій, бердичівські діти зібрали їм приємні передачки. У Центрі позашкільної освіти імені Олександра Разумкова провели тижневу акцію, під час якої хлопці і дівчата збирали смаколики, виготовляли сувеніри. Завершили усе майстер-класами, на яких створювали своїми руками листівки, малювали малюнки, робили поробки. Ці презенти, упевнені, викличуть не одну посмішку у захисників.

«Ми даємо їм знати, що ми їх не забуваємо, любимо їх, турбуємось про них. Якщо ми будемо забувати про них, у них буде поганий настрій, все буде гірше. А якщо ми їх будемо підтримувати, у них буде більше шансів, будуть захищати», – розповідає Єва Сидоренко, відвідує Центр позашкілля.

«Щоб вони знали, що ми їх чекаємо, щоб вони воювали, захищали рідну країну», – додає Всеволод Данилюк, відвідує Центр позашкілля.

На думку учасника майстер-класів Всеволода, військові є гарним взірцем мужності і сміливості для дітей. А отже зробити для них подаруночки тільки у задоволення.

«Військовий – це той, хто захищає країну. Це добра людина, яка любить країну, патріот. Я б побажав, щоб вони ніколи не забували, що ми їх тут чекаємо, щоб все було добре, щоб захищали свою країну», – додає хлопчик.

Ідея привітання військових, кажуть в Центрі позашкілля, не нова. З початком бойових дій тут через волонтерів передавали смаколики і поробки захисникам.

«Дуже радує те, що в дітях є ось той патріотизм і те прекрасне моральне почуття. Вони підтримують бійців таким чином», – каже директор ЦПО ім. О. Разумкова Олена Боровська.

Долучились до акції усі 45 гуртків Центру позашкілля, а це 103 навчальні групи, в яких займається близько двох тисяч дітей.

«До акції долучаються діти різних вікових категорій: від самих малесеньких – це наші разумашечки 4-5 років, які виготовляли листівочки, мами допомагали їм підписувати їх. Старші долучались тим, що принесли все те, що хотіли передати бійцям», – додає вона.

Передаватимуть на схід святкові передачки від разумковців військовослужбовці. Кажуть, такі подарунки прикрашають стіни бліндажів захисників, створюють для них теплу, домашню атмосферу

«Вони пишуть по-дитячому і завжди там є щось типу повертайся, ми ждемо тебе, воїн. І ти згадуєш свою домівку, тепло на серці робиться, ти розумієш, що ти стоїш не просто так для чогось, а ти захищаєш свою державу, своїх дітей», – розповідає Сергій Шевчук, представник військової частини А2772.

Нерідко отримані сувеніри чи малюнки, каже він, стають своєрідними оберегами для українських захисників.

«Обирається от один малюнок і ти в нього закохуєшся і складаєш, носиш або в посвідченні десь, або в нагрудному кармані. І буває таке, що такі листи чи малюнки десь як в окопі сидить військовий, то розвертає його і він передивляється. І знову згадує домівку, свою сім’ю, дитину і того, хто написав і відіслав», – додає військовий.

Чоловік  розповідає: війську не страшно захищати рідну землю, бо є за кого стояти, в тилу на них чекають. Разумковці пакують коробки до свята і допомагають їх занести у машину військових. Ті обіцяють все відправити у Краматорськ, де подарунки розійдуться до різних отримувачів на бойових позиціях.

Будьте першим, хто прокоментував "Українським захисникам бердичівські діти виготовили сотні подарунків на передову (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*