INNA BILA
pol_E1
Кальчук
HOVER

Український блогер “пророкував” хакерську атаку з боку Росії

i75 ArticleImage 13805 - Український блогер "пророкував" хакерську атаку з боку Росії

У понеділок, 21 вересня, блогер з України Олексій Нестеренко оприлюднив на своїй офіційній сторінці у соцмережі допис під назвою “Інформаційний постріл на випередження”. У тексті публікації чоловік заявив про спроби Росії скомпрометувати українсько-американські навчання Rapid trident-2020.

Згідно слів автора передбачається розповсюдження фейкових публікацій щодо загибелі військових, загрози певним цивільним об`єктам, насилля над жителями, ймовірність забруднення природного середовища та інше.

Вже за кілька днів, починаючи з 23 вересня, у мережу було запущено низку спрогнозованих фейків, які “зламали” обласні інтернет-видання місцевих органів влади та поліції. На вказаних ресурсах розмістили псевдо-інформацію стосовно викиду радіації на АЕС у Рівненщині, трагічну смерть близько десятка військових радників з Америки на Яворівському полігоні, обвинувачення солдата американської армії у домаганнях до українки тощо.

Вказана диверсія була здійснена за допомоги двох методів: кібератаки і розповсюдження фейкової інформації національного характеру.  

Вочевидь, інформаційна війна продовжується, але напрямок російських кібератак можна спрогнозувати і передбачити.

Screenshot 5 12 - Український блогер "пророкував" хакерську атаку з боку Росії

Нагадаємо, що у Бердичеві блогер викрав людину та стрімив знущання над ним упродовж кількох днів.


Будьте першим, хто прокоментував "Український блогер “пророкував” хакерську атаку з боку Росії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*