Українці дотримуються здорового способу життя: продажі безалкогольного пива суттєво зросли | Times ZT

Українці дотримуються здорового способу життя: продажі безалкогольного пива суттєво зросли

Аналітики впевнені, що ринок безалкогольного пива буде розвиватися й надалі, адже українці масово переходять на здоровий спосіб життя.

Згідно повідомлення Артема Чорного, який є головним аналітиком компанії Pro-Consulting, відомо, що за останні 8 місяців продаж безалкогольного пива в державі став більшим на 11,3% (якщо порівнювати із попереднім роком), – передає korrespondent.net.

“Зростання продажу безалкогольного пива можна вважати вже світовим трендом. У першу чергу, це пов’язано з популярністю здорового способу життя. Також не менш важливим є й те шо такий вид пива вміщує меншу кількість калорій.”, – повідомив аналітик.

За словами Ганни Руденко, яка займає посаду маркетинг-директора AB InBev Efes України, відомо, що темп зростання продажів безалкогольного пива в Україні вже випереджає ринок алкогольного. Незважаючи на це, продаж алкогольного виду пива також росте – за останні пів року він став більшим на 2,2%”.

Згідно даних Держслужби статистики за останні два роки, з 2016 по 2018, обсяги по виробництву безалкогольного пива зросли на 21,5%.

“Світовий ринок безалкогольного пива буде розвиватись спільно із трендом здорового способу життя. Ще потрібно більше модернових технологій в цій категорії, адже підвищена активність роботи компаній-виробників, спрямована на підвищення якості і смакових характеристик продукції”, – розповів Артем Чорний.

Нагадаємо, в Україні відмінять трудові книжки.

Будьте першим, хто прокоментував "Українці дотримуються здорового способу життя: продажі безалкогольного пива суттєво зросли"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*