Українці можуть отримати безкоштовні ветеринарні онлайн-консультації в 36 країнах світу 

Некомерційний проєкт GladPet (КСВ Netpeak Group) спільно з Канадською організацією Veterinarians Without Borders та Клінікою ветеринарної медицини “Пес і Кіт” здійснили 3 585 ветеринарних онлайн-консультацій. Також вони з’ясували, що найбільше звернень по допомогу (50%) надходить від власників котів. А загалом допомоги потребують не лише в Україні, а ще в 35 країнах світу, куди вимушено виїхали українці.

Після початку повномасштабного вторгнення, у великій кількості міст є проблеми із доступом до ветеринарних клінік і лікарів — частину закладів пошкоджено або зруйновано, а більшість спеціалістів були змушені виїхати у безпечніше місце. Відтак в серпні 2022 року було запущено проєкт безкоштовних ветеринарних онлайн-консультацій для українців в умовах воєнного часу та вимушеної еміграції за кордоном. 

За час існування проєкту, ветеринари провели 3 585 консультацій та з’ясували, що найчастіше по допомогу звертаються власники котів та собак — 50% та 35% відповідно, а також 15% звернень були від власників тварин інших видів — птахів, гризунів, зайцеподібних, рептилій, їжаків, білок та черепах.

Зі 100% звернень до онлайн-консультацій, ветеринари могли вирішити 88% всіх запитів дистанційно, лише 12% були перенаправлені у найближчі ветеринарні клініки. На основі консультацій ветеринари визначили трійку найпоширеніших проблем: дерматологічні (28%), розлади травлення (20%) та проблеми сечовидільної системи (15%).

Ветеринари також відзначають збільшення кількості звернень щодо проблем з поведінкою тварин, пов’язаних зі стресом та переляком. Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію ветеринара можна перейти за посиланням та зареєструватися через сайт, обравши зручні дату та час. Або зателефонувати за номером 0 (800) 351-428. Консультації надають з 10:00 до 19:00 без вихідних.

Нагадаємо, незабаром в Україні з’явиться реєстр домашніх тварин.

Будьте першим, хто прокоментував "Українці можуть отримати безкоштовні ветеринарні онлайн-консультації в 36 країнах світу "

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*