Українцям заборонили виїжджати на заробітки до інших країн

Жителям України заборонили виїжджати за кордон з метою роботи. Покидати країну тепер можна лише задля відвідування рідних, які проживають в країнах ЄС через діючі наземні пункти пропуску.

Інформацію щодо заборони виїзду з України повідомив Каймо Кууск, який займає посаду посла Естонії в столиці, – передає err.

“Фінляндія мала на меті перевезення 14 тисяч сезонних заробітчан. Переговори були тривалими і ,все ж, Україна дала добро. Але після того, як до Гельсінкі прибули 200 перших працівників, Україна раптово призупинила курсування чартерів та заборонила виїзд громадян. Тепер виїхати можна лише до тієї держави, де проживають близькі родичі. Наразі працюють наземні пункти пропуску до Польщі, Румунії, Угорщини та Словаччини, – розповів чиновник.

Відзначимо, що з початку поширення пандемії коронавірусу, Уряду довелося повернути на Україну близько мільйона громадян з різних куточків світу.

Також Кууск наголосив, що Україна пообіцяла створити робочі місця, а також видати кредити із зниженими відсотками, але через ту економічну ситуацію, котра наразі існує в державі, це представляється майже нереальним..

Наостанок він додав, що остаточної дати завершення заборони виїзду, Уряд не надав.

Нагадаємо, як перевізники “змагаються” за підвіз заробітчан

Будьте першим, хто прокоментував "Українцям заборонили виїжджати на заробітки до інших країн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*