Українців хочуть евакуювати з Хубея, а потім ізолювати | Times ZT

Українців хочуть евакуювати з Хубея, а потім ізолювати

Більше десяти країн просять в України забрати своїх громадян. Арсен Аваков розповів, що вони навіть, готові заплатити. Про це повідомив «Корреспондент. net». 

В ефірі програми «Свобода слова» на ICTV голова МВС Арсен Аваков заявив, що такі країни як Норвегія, Ізраїль, Білорусь, Іспанія, Чорногорія, Аргентина, Домініканська Республіка, Еквадор, Коста-Ріка, Панама та інші звернулися до України з проханням евакуювати своїх громадян з китайської провінції Хубей. Ці держави готові заплатити за евакуацію.

«Всього буде вивезено 36 іноземців. Крім того, буде евакуйовано 50 українців. Ті, хто будуть працювати з евакуйованими, будуть одягнені в костюми бактеріологічного захисту — починаючи від водія в автобусі і закінчуючи медиками і людьми, які будуть забезпечувати життєдіяльність всього об’єкта, де будуть знаходитися евакуйовані громадяни. Евакуація розпочнеться 20 лютого», — йдеться у повідомленні.

Міністр розповів, що крім екіпажу, на борту також будуть поліцейський, два лікаря, медсестра, військовослужбовець і співробітник консульства. Всі вони разом з евакуйованими будуть відбувати карантин. 

Літак прибуде в один з аеропортів України на спеціальну санітарну смугу. Проте питання вибору аеропорту досі вирішується. Коли українців пересадять в автобус, літак продезінфікують, включаючи заміну повітряних фільтрів, а відходи, які залишаться в літаку — спалять.

Після того, як автобуси прибудуть до місця призначення, українців з Уханя помістять в спеціальні окремі корпуси, де вони будуть забезпечені всім необхідним.

Місце карантину буде оточене бійцями Нацгвардії і співробітниками ГСЧС. Поруч буде розташовуватися штаб сил Нацгвардії. Після завершення терміну перебування на карантині, громадян відпустять, якщо дозволять лікарі.

Як відомо, місце карантину тримають в таємниці. Всього туди помістять близько ста українців.

Будьте першим, хто прокоментував "Українців хочуть евакуювати з Хубея, а потім ізолювати"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*