Українців попереджають про можливі аварійні відключення електроенергії

Українців попереджають про можливі аварійні відключення електроенергії

Через пошкодження об`єктів енергетики в результаті російських обстрілів протягом майже всієї доби, за винятком денних годин, в українській енергосистемі наявний значний дефіцит електроенергії. Відтак для уникнення відключень побутових споживачів наразі застосовуються всі можливі заходи подолання дефіциту: імпорт, аварійна допомога з країн Європи та обмеження споживання промислових споживачів. Однак, у разі неостатності вказаних заходів, можливі і масові відключення електроенергії по всій країні. Про це повідомили у прес-службі НЕК “Укренерго”.

Сьогодні ввечері, з 18:00 до 24:00, будуть діяти графіки обмеження потужності для промислових споживачів. Але, якщо споживання продовжить зростати, можливе застосування аварійних відключень, яке торкнеться й побутових споживачів.

Обмеження споживання – це необхідний захід для збереження стабільності енергосистеми після вже п’ятої в цьому році прицільної ракетної атаки ворога по електростанціях,”

– йдеться у повідомленні.

Відтак українців закликають ощадливо споживати електроенергію аби уникнути аварійних відключень. Особливо з 18.00 до 24.00.

Будьте першим, хто прокоментував "Українців попереджають про можливі аварійні відключення електроенергії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*