Українців повідомляють про можливі перебої з енергопостачанням

Українців повідомляють про можливі перебої з енергопостачанням

Українців знову закликають економити електроенергію. Причина – зростання дефіциту в енергосистемі країни. Про це повідомили в НЕК “Укренерго”.

Ситуація в енергосистемі складна. Висока аварійність енергоблоків та прогнозоване похолодання можуть спричинити дефіцит в енергосистемі,”

– йдеться у повідомленні.

Відомо, що сьогодні вранці одна з теплоцентралей на півдні зупинила роботу через пошкодження при обстрілі. Окрім того, протягом останньої доби з різних технічних причин в аварійний ремонт виведено 5 блоків на теплових електростанціях в різних регіонах. При цьому сонячні електростанції не можуть працювати на максимумі своїх можливостей через щільну хмарність по всій країні.

Наразі електроенергії, виробленої українськими електростанціями, достатньо для забезпечення потреб побутових та юридичних споживачів. Однак, синоптики попереджають про поступове похолодання протягом тижня, а відтак зростатиме і споживання. Це може призвести до дефіциту електроенергії в системі і, як наслідок до перебоїв з електропостачанням.

Тож українців просять протягом тижня економливо споживати електроенергію.

Зазначимо також, що в результаті негоди в Україні знеструмлено 145 населених пунктів. Частина з них – на Житомирщині. Окрім того, ще 420 населених пуунктів залишаються без світла через бойові дії та з інших причин.

Будьте першим, хто прокоментував "Українців повідомляють про можливі перебої з енергопостачанням"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*