Укренерго знову просить українців зменшити енергоспоживання у вечірні години

В результаті нічної атаки росіян в Україні зазнали пошкоджень магістральні лінії, які забезпечували видачу потужності однієї з електростанцій на сході. Окрім того, в результаті постійних обстрілів пошкоджень зазнають і розподільчі мережі у прифронтових та прикордонних областях. Наразі енергетики працюють над їх відновленням. Водночас триває ремонтна кампанія на низці атомних та теплових електростанцій.

Відтак в Укренерго закликають українців знизити споживання електроенергії у пікові вечірні години.

Через сукупність цих факторів зменшився обсяг виробництва електроенергії. Наразі її достатньо для покриття потреб споживачів, але для збереження балансу в вечірні години необхідно ощадливе споживання електроенергії.

Просимо перенести використання електроенергії з вечірніх годин (19:00 до 22:00) на ранок, день, або ніч. Вимкнувши декілька електроприладів або використовуючи їх не в період вечірнього піку, ви допоможете зменшити навантаження на енергосистему та полегшити її балансування,”

– наголосили в Укренерго.

Разом з тим, у нічні та денні години, коли енергоспоживання у системі дещо знижене, Україна продовжує експортувати електроенергію у Молдову та Польщу. В Укренерго це пояснюють тим, що існуючі технології не дозволяють зберігати великі обсяги електроенергії довгий час. Імпорт електроенергії в Україну сьогодні не здійснюється.

Будьте першим, хто прокоментував "Укренерго знову просить українців зменшити енергоспоживання у вечірні години"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*