Жителів північних областей закликають не виходити на вулиці без парасольок через кислотні дощі

Через аварію, яка у вівторок, 20 липня, трапилася на заводі «Рівнеазот» у повітря піднялася велика кількість окису азоту і потрапила в атмосферу.

Як повідомили у прес-центрі заводу, в результаті аварії розгерметизувалася труба в цеху виробництва азотної кислоти, але загрози для населення цей витік не несе.

Сьогодні ж, 21 липня, прес-служба українського гідрометцентру надала інформацію щодо вмісту діоксиду азоту в повітрі:

“…0,031 – 0,074 мг/м3 при гранично допустимій концентрації 0,2 мг/м3 та оксиду азоту 0,029 – 0,048 мг/м3, при гранично допустимій концентрації – 0,4 мг/м3».”, – йдеться в тексті повідомлення.

Це означає, що азотиста хмара, все ж, частково потрапила в атмосферу і поступово розсіялась, осідаючи локально, проте деяка кількість окису азоту розчинялась в атмосферній воді, знижуючи кислотність опадів на північночі України.

Тож саме жителів північних регіонів закликають не виходити з дому без парасольок, адже кілька районів у Рівненській області вже частково потерпають від підкислених опадів у вигляді дощу.

Нагадаємо, як над Україною утримувалася пилова хмара.

Будьте першим, хто прокоментував "Жителів північних областей закликають не виходити на вулиці без парасольок через кислотні дощі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*