Влітку минулого року Тетяна Муравська із містечка Баранівка на Житомирщині вперше спробувала приготувати пастилу, а вже через кілька місяців запустила бренд Мur.sneki і відтоді суттєво розширила асортимент. Тепер спеціалізується на виготовлені домашньої еко-продукції – смачної і натуральної.
За фахом жінка економіст, але зосередилася на розвитку власної справи. Розповідає, що їй подобається експериментувати, знаходити і опрацьовувати нові смаки, дивувати замовників неочікуваним поєднанням. Реалізує продукцію через сторінки у соцмережах, відправляє поштою по Україні та навіть за кордон, а також вона доступна для придбання у магазинах й кафе Баранівки.
Зазвичай працює за попереднім замовленням, за рахунок цього усе завжди свіже, із максимальною кількістю збережених вітамінів та усіх корисних речовин, адже сушиться при мінімальних температурах.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/370006299_9820598484682219_4720418986544421540_n-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/355375114_9478823228859748_3291831360193476696_n-1-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/353057465_9400700613338677_4468566794780647810_n-1.jpg)
Для пастили використовує більшість фруктів та овочів, які родина вирощує самотужки у власному саду, ще частину – купують у місцевих фермерів. Літо, каже пані Тетяна, у неї по-справжньому гаряча пора, адже доводиться заготовляти сировину – збирати сезонний урожай, заморожувати. А от уже з початку осені, всю зиму та навесні займається виготовленням пастили. Коли є потреба, на допомогу завжди приходить чоловік, він працює столяром, але загалом більшість робочих процесів закриває самотужки.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/93e43f67-089f-484f-bee9-f55d31950bfc-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/ef31d394-356a-4142-9c46-e92efe6ad1af-614x1024.jpg)
«Я багато бачила в мережі інформації про пастилу – дуже корисний продукт без барвників і підсолоджувачів, який можна слугувати як перекус, доповнення до гарячих напоїв, а головне – пастилу можна їсти діткам, мені як мамі це теж важливо. Проте в нашій місцевості ніхто цим не займався. Мала сушарку вдома і вирішила спробувати. Нікому про свій намір попередньо нічого не казала. Методом проб і помилок, так би мовити, вдалося зробити свою ідеальну пастилу. Спершу нею пригощалися члени родини, а пізніше наважилася готувати на продаж. Серед замовників були друзі, знайомі. Поступово аудиторія збільшувалася і так вийшла за межі нашого міста, регіону і навіть країни. Людям подобаються такі смаколики, а мені приємно дарувати їм таку можливість – куштувати дійсно смачну і якісну продукцію, – говорить Тетяна Муравська. – Зараз бренд Мur.sneki представлений фріпсами (яблуко, банан, полуниця, слива, груша, цитрусові), курячими джерками та ковбасками, фруктовою пастилою (чорниця, ожина, слива, виноград, полуниця, вишня-банан, яблуко, вишня, порічка, смородина, шовковиця, апельсин, груша, малина, мохіто (лимон, м’ята, імбир), полуниця з м’ятою, шовковиця, чорна горобина, щавель з м’ятою та інші), овочевою пастилою (помідор, помідор+гарбуз+часник), нещодавно з’явилися хлібці з льону з гарбузом, томатами і часником, є ще яблучний оцет природного бродіння.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/352165802_580476577554415_1994636404071397873_n-819x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/321762048_1156013551948869_4033199485608212562_n-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/318310710_8361424553932960_5674423348909426791_n-771x1024.jpg)
Поки не на продаж, а для себе, сушу приправи із зелені, фруктові й квіткові чаї. Маю певні ідеї та плани для авторської пастили, насушила тайванської малини і буду теж додавати її. В основі будь-якої пастили – запечені яблука, які потім перебиваю у пюре і далі вже додаю інші інгредієнти відповідно до рецептури. За рахунок тертого яблука готова пастила змінює текстуру. Всі знання і навики здобувала суто на практиці і задоволена результатом».
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/a36b793d-98d1-4baa-9d40-a95047142cff-2-903x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/349187979_815483223256723_724226903630600800_n.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/f50a3d69-ea48-4eb7-ad50-d03aca1dc602-1024x948.jpg)
Муравська додає, що замовники мають певні свої вподобання, відповідно до яких формують перелік продукції для оформлення замовлення. Втім, вона завжди радить спробувати щось нове і відкривати дійсно цікаві та навіть неочікувані смаки. Для багатьох стає несподіванкою пастила зі щавлю – насправді вона не кисла, як би хтось міг подумати, а якщо додати в неї ще банан, то після висихання матиме коричневий, а не зелений колір. Так само й гарбузова пастила (його Тетяна попередньо відварює), якщо обрати солодші сорти, то буде мати солодкуватий присмак, схожий до фруктової, а коли додати овочі – стане відмінною закускою чи доповненням до основних страв. Фруктова пастила та фріпси смакують усім, не залежно від віку, разом з тим, дорослі часто обирають овочеву пастилу, а ще купують джерки та ковбаски.
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/c7747702-faa4-43b7-9bc4-61634b433ea4-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/381699046_10018395671569165_3197551729058444225_n-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/61acef2b-0c34-4d02-aa33-dfb8ce997ad3-927x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/903fe11f-d9f4-4fad-8531-e50bd7cdfa4c-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/e81b17f5-f92a-4381-8c33-51da77e1e8a0-514x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/f3f35bd5-3157-479d-a4e3-b10f5a9cee27-769x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/19995904-fdad-49ba-807b-9aed590f328c-768x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/317094785_8342390242503058_7532990404144081669_n-1024x768.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/312530684_8170715859670498_8516376078048856559_n-1024x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/3cff5235-758d-4660-a3c6-7e5805ec710f-827x1024.jpg)
![](https://cdn.times.zt.ua/wp-content/uploads/2023/10/310056536_8089099974498754_4904072528560957891_n-770x1024.jpg)
Юлія Демусь
Улюблена справа: Ігор Буднік вирощує малопоширені декоративні рослини у Коростишеві (ФОТО)
Улюблена справа: житомирянка готує японський десерт моті із 15 видами начинки (ФОТО)
Будьте першим, хто прокоментував "Улюблена справа: Тетяна Муравська із Баранівки вже рік виготовляє фруктову та овочеву пастилу, фріпси і джерки (ФОТО)"