«Unilever Україна» надала лікарням Житомирщини дезінфікуючі та гігієнічні засоби

Міжнародна компанія «Unilever Україна» передала Житомирській області дезінфікуючі та гігієнічні засоби для потреб лікарень на допомогу у боротьбі з коронавірусом. Про це повідомили на сайті Житомирської ОДА.

30 березня, міжнародна компанія «Unilever Україна» предала лікарням Житомирщини 200 літрів дезинфікуючого засобу Domestos та близько 200 одиниць мила Dove.

 «Основна діюча речовина — гіпохлорит натрію, рекомендований ВООЗ для знезараження медичних, побутових та інших приміщень з метою профілактики розповсюдження коронавірусу», — повідомив генеральний директор ТОВ «Юнілівер Україна» Василь Бовділов.

Голова Житомирської ОДА дякує компанії за допомогу та закликає усіх жителів Житомирщини дотримуватися правил гігієни:

«Дякую представникам бізнесу на Житомирщині, що долучаються до вирішення питань захисту від коронавірусу. Днями ми отримали потрібну кількість дезінфекційних засобів та засобів гігієни для лікарень від компанії „Юнілівер Україна“. Закликаю всіх жителів області дотримуватися обов’язкових гігієнічних правил та санітарних норм, що допоможе зупинити розповсюдження вірусу та вберегти наших громадян від інфікування».

Нагадуємо, що у Радомишлі два пацієнта: один хворий на коронавірус, інший  перевіряється.

Будьте першим, хто прокоментував "«Unilever Україна» надала лікарням Житомирщини дезінфікуючі та гігієнічні засоби"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*