Уряд дозволив проводити спортивні заходи з вболівальниками після 24 лютого

Кабінет Міністрів дозволив вболівальникам після 24 лютого відвідувати спортивні заходи. Про це у середу, 18 лютого, повідомили на сайті КМУ.

З 24 лютого 2021 року в Україні буде діяти адаптивний карантин

«Як і влітку, передбачається чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен з яких має чіткі обмеження та критерії визначення. Хочу підкреслити, що рішення набуде чинності за тиждень, тому всі українці матимуть змогу завчасно з ним ознайомитись», — зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що глядачі зможуть відвідувати матчі командних ігрових видів спорту, але з обмеженнями:

«У ньому діятимуть ті обмеження, які діють в Україні після жорстких зимових карантинних обмежень. Більш того, ми зробили деякі послаблення. Наприклад, буде дозволятися проведення масових заходів, якщо для однієї особи передбачатиметься 4 квадратних метри площі або з наповненістю залу до 50%. Дозволятимуться відвідування закладів освіти групами більш ніж 20 осіб. Під час проведення матчів командних ігрових видів спорту можуть бути присутні глядачі, але з певними обмеженнями щодо кількості заповнених місць. Дозволятиметься працювати ресторанам, кафе, барам та їдальням до 24 години».

Нагадаємо, що Кабмін продовжив карантин в Україні до кінця квітня.

Будьте першим, хто прокоментував "Уряд дозволив проводити спортивні заходи з вболівальниками після 24 лютого"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*