INNA BILA
IT LAB STUDIO
HOVER

Уряд прогнозує жорсткі обмеження на транспорт під час локдауну

kiev karantin 777x437 - Уряд прогнозує жорсткі обмеження на транспорт під час локдауну

В Україні введуть жорсткі обмеження на транспорт під час повного локдауну: міжміське сполучення залишиться відкритим, також працюватиме і громадський транспорт, але планується введення оновлених обмежень. 

Вказану інформацію оприлюднив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов під час прямого ефіру на одному з телеканалів.

За його словами відомо, що у випадку введення повного локдауну для громадян України в’їзд і виїзд до / з країни залишать відкритим, адже вводити більш жорсткі обмеження на міжнародне сполучення не планують.

Що стосується громадського транспорту у населених пунктах, то міністр наголосив на необхідності обмежити кількість пасажирів до кількості сидячих місць. 


“Ви згадайте початок карантину в Україні, і проблемою був під’їзд медиків, під’їзд працівників, які залишаються працювати. У цьому випадку пропонується користуватися громадським транспортом, а також міжрайонним і міжобласним сполученням виключно, але лише сидячими місцями.”, – сказав він.

Нагадаємо, що на початку січня Україна переходить у режим повного локдаунуБудьте першим, хто прокоментував "Уряд прогнозує жорсткі обмеження на транспорт під час локдауну"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*