Уряд пророкує подовження карантину в Україні

2500809 - Уряд пророкує подовження карантину в Україні

Прем`єр-міністр України переконаний, що країна наразі перебуває на порозі піку коронавірусу, тож прогнозувати щось важко.

За словами Дениса Шмигаля, Кабмін розробляє поетапний план виходу з карантину вже після 22 травня, але, скоріш за все, обмеження будуть продовжувати й надалі. Про це чиновник заявив під час ефіру на українському телеканалі.

У рамках офіційного рішення карантин триває до 22 травня, але цю дату не варто вважати кінцевою, аде ми плануємо продовжувати введені обмеження.карантин”, – відзначив він.

Разом з тим, він додав, що уряд працює над кожним етапом виходу з карантину.

“Зараз досить важко зробити прогноз, адже ми перебуваємо на піку. Крокуємо рівно останні сім-вісім днів. У нас не збільшується кількість хворих відсотково. Ми все ще не мали жодного дня, коли кількість тих, хто одужав, перевищила або дорівнювала кількості тих, хто захворів. Цей етап є дуже важливим, переломним, скоро ми зможемо зрозуміти, пройшли пік чи ні. “, – повідомив прем`єр.

Шмигаль наголосив, що влада на місцях матиме можливість самостійно змінювати карантинні обмеження, але лише у випадку їх посилення, адже послаблювати карантин можна буде лише згідно рішення Уряду.

Нагадаємо, Аваков погрожує судом мережі “Епіцентр” та ресторану “Велюр” за порушення правил карантину


Будьте першим, хто прокоментував "Уряд пророкує подовження карантину в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*