Уряд прийняв законопроект про військову службу

2403202 - Уряд прийняв законопроект про військову службу

Парламент встановив матвідповідальність за завдані збитки та дозволив “знімати” з військовослужбовців звання дезертира.

У четвер, 3 жовтня, під час засідання парламенту депутати прийняли законопроект про військову службу і військовий обов’язок. “За” проголосувало 287 урядовців.

У рамках законопроекту №1227 пропонується визнання військових, котрі за власним бажанням залишили військову частину або місце служби, дезертирували із Збройних сил України та інших військових формувань або добровільно здалися в полон, такими, які не входять у лави ЗСУ.

За особами, котрі самовільно залишили військові формування будь-якого типу залишають статус військовослужбовця на момент здійснення кримінальних проваджень. Але призупиняють виплати, втому числі й грошове забезпечення, які були встановленні чинним законодавством.

Також Радою було прийнято проект закону про матеріальну відповідальність військовозобов`язаних, осіб рядового та начальницького складу, військовослужбовців і резервістів під час проходження ними навчань згідно чинного законодавства.

Законом визначається механізм встановлення збитків, які були завдані державі, а також визначення осіб, які винні у заподіяній шкоді. А також притягнення їх до матеріальної відповідальності.


Будьте першим, хто прокоментував "Уряд прийняв законопроект про військову службу"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*