IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

Уряд запропонував відкласти підвищення “мінімалки”

2553021 - Уряд запропонував відкласти підвищення "мінімалки"

Глава фінансового комітету ВРУ закликає уряд відтермінувати підвищення мінімальної зарплати для українців.

 Данило Гетманцев виступив за відстрочку підвищення “мінімалки”  до 6500 гривень. Через ймовірні “втрати бюджету” кращим сценарієм було збільшувати зарплати не з 1 липня, а з 1 грудня 2021 року, переконаний керівник. Про він заявив під час свого інтерв’ю на одному з українських телеканалів.

Тиск на гривню є. Це очевидні речі, тому що мпідняття мінімалки є досить різким. Однак, я б не переоцінював втрати бюджету від цього рішення. Бо втрати бюджету, які ми використовуємо на виплату зарплат бюджетникам за рахунок бюджету, компенсуються надходженнями податків. Тобто, якогось колосального негативного впливу на бюджет ми не очікуємо взагалі”, – пояснив депутат.

Наостанок він визнав, що збільшення заробітних плат дійсно впливає на бізнес, через збільшення навантаження, що в подальшому може потягнути за собою переведення працівників на пів ставки і т.д..

“Мені здається, що оптимальною сумою для підвищення зарплати цього року є 6 тисяч гривень, а не 6,5 тисяч гривень. Адже це менше впливатиме на інфляцію.”, – відзначив Гетманцев.

Нагадаємо, що на Житомирщині знову зменшилася середня заробітна плата.Будьте першим, хто прокоментував "Уряд запропонував відкласти підвищення “мінімалки”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*