IT LAB STUDIO
INNA BILA
HOVER

Уряд зекономив 6 мільярдів гривень для боротьби з COVID-19

18 750x437 - Уряд зекономив 6 мільярдів гривень для боротьби з COVID-19

Уряд перерозподілив деякі видатки державного бюджету та збільшив видатки Фонду боротьби з COVID-19 на 6 млрд гривень. Відповідне рішення було прийняте 14 грудня 2020 року Кабінетом Міністрів України на позачерговому засіданні.

«Так, із метою запобігання поширенню та подоланню негативних наслідків на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 виникла необхідність збільшення видатків Фонду боротьби з COVID-19 за рахунок економії коштів державного бюджету, що прогнозується до кінця 2020 року за відповідними бюджетними програмами головних розпорядників бюджетних коштів», — йдеться в рішенні уряду.

За пропозицією 36 головних розпорядників бюджетних коштів щодо скорочення видатків державного бюджету до кінця 2020 року, пропонується здійснити збалансований перерозподіл видатків загального фонду державного бюджету, передбачених головним розпорядникам коштів на 2020 рік.

Нагадаємо, станом на 10 грудня 2020 року обсяг виділених коштів з Фонду за загальним фондом державного бюджету становить 66 млрд гривень, касові видатки — 45,5 млрд гривень.

 

 Будьте першим, хто прокоментував "Уряд зекономив 6 мільярдів гривень для боротьби з COVID-19"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*