«Усі непорозуміння вичерпані»: житомирський ФК «Полісся» вчасно розпочне тренувальний збір на базі у с. Березина

Житомирський ФК «Полісся» отримає договір оренди на навчально-тренувальній базі у с. Березина і розпочне свій збір вчасно. Про це повідомили у Житомирській обласній раді. 

Днями на спортивно-оздоровчій базі у с. Березина відбулася нарада з представниками Житомирської облради, директором ФК «Полісся», Житомирської ОДА та міської ради, на якій вирішували проблему закінчення договору оренди ФК «Полісся». Крім того, учасники наради говорили про додаткове фінансування, реконструкцію футбольного поля та облаштування бігових доріжок. На ремонтні роботи необхідно 5 млн грн, на першу чергу реконструкції поля — 3 млн грн.

Ця база знаходилася на балансі Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності ще у 2008 році, з 2017 року її орендує ФК «Полісся». Проте договір оренди закінчився, і футболісти не могли там проживати та тренуватися. 

Голова обласної ради Володимир Федоренко запевнив, що найближчим часом договір оренди продовжать, і ФК «Полісся» зможе вчасно розпочати свій збір 20 січня:

«Усі непорозуміння вичерпані! Навчально-тренувальні збори футбольного клубу „Полісся“ пройдуть на спортивно-оздоровчій базі у Березині. Найближчим часом буде укладений договір з надання послуг тимчасового проживання, щоб спортсмени могли заїхати».

З 2018 року на базі проводять ремонт на першому і другому поверхах житлового корпусу. Наразі, триває триває капітальний ремонт фасаду, будівництво третього поверху та реконструкція футбольного поля. 

Нагадаємо, раніше представники ФК «Полісся» розповідали про проблеми з тренувальною базою та необхідність фінансової допомоги від обласної ради.

Будьте першим, хто прокоментував "«Усі непорозуміння вичерпані»: житомирський ФК «Полісся» вчасно розпочне тренувальний збір на базі у с. Березина"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*