Увага! Через нічний обстріл російськими терористами Житомирщини в області затримуються поїзди

Вночі 30 серпня російські війська здійснили масовану атаку на цивільні українські міста. Однією з цілей росіяни цього разу обрали і Житомирщину.

На щастя, завдяки злагодженій роботі ППО, ворожі цілі в області вдалося ліквідувати. Однак внаслідок падіння уламків рашистського БпЛА на Звягельщині зазнав пошкоджень об`єкт інфраструктури та залазничне полотно. Про це повідомив очільник Звягельської громади Микола Боровець.

“Вночі армія РФ атакувала один з інфраструктурних об’єктів Звягельської громади. Було завдано певних ушкоджень. Але, дякуючи ППО і нашим пожежникам, загроза небезпеки минула. Осередки загоряння ліквідували. Жертв немає, великих руйнувань теж немає”

– зазначив Боровець.

Разом з тим, через пошкодження залізничного полотна та ліквідацію наслідків нічного ворожого обстрілу на Житомирщині затримаються декілька поїздів. Попередньо, за інформацією Укрзалізниці, затримка складатиме від 30 хвилин до 2 годин. Зокрема:

  • №54 Перемишль – Київ до 2 годин;
  • №№743 Дарниця – Львів до 1 години;
  • №68 Варшава – Київ до 30 хвилин.

Всі інші 84 поїзди далекого сполучення прибудуть за розкладом.

Будьте першим, хто прокоментував "Увага! Через нічний обстріл російськими терористами Житомирщини в області затримуються поїзди"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*