Увага! На Житомирщині нові обов’язкові правила поводження на вулиці та громадських місцях

05 2 777x437 - Увага! На Житомирщині нові обов’язкові правила поводження на вулиці та громадських місцях

Члени виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли нові правила поводження на вулицях та громадських місцях для жителів Житомирщини на період карантину. Таку інформацію було оприлюднено на сайті Житомирської міськради. 

На позачерговому засіданні члени виконавчого комітету внесли зміни до рішення від 11.03.2020 №295 «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об’єднаної територіальної громади».

 Так,  до 24 квітня 2020 року призупинено освітній процес у закладах освіти всіх типів та форм власності, закладах, діяльність яких пов’язана з наданням послуг з розвитку та дозвілля населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади, Центрі комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю Житомирської міської ради тощо.

Згідно з документом, заборонено до 24 квітня 2020 року:

 • з 6 квітня 2020 р. бути в громадських місцях без одягнених засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно;
 • з 6 квітня 2020 р. переміщення групою осіб у кількості більше ніж дві особи, крім випадків службової необхідності та супроводження осіб, які не досягли 14 років. 
 • перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;
 • відвідування закладів освіти її здобувачами;
 • відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;
 • відвідування спортивних та дитячих майданчиків;
 • проведення будь-яких масових заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, за умови забезпечення учасників засобами індивідуального захисту.
 • роботу закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім: торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, господарські засобами,  засобами зв’язку та телекомунікацій.
 • регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, зокрема пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, крім перевезення: легковими автомобілями; службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами працівників підприємств, закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг.
 • відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/ перебувають діти, громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям/особам у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають послуги екстрено (кризово);
 • відвідування пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, та пунктів тимчасового розміщення біженців, крім осіб, які надають правову допомогу особам, які перебувають в таких пунктах;
 • перебувати на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;
 • самовільно залишати місця обсервації (ізоляції).
 • роботу продуктових ринків:

У рішенні також зазначено, що  у кожній установі при вході має бути встановлений  дозатор з дезінфекційним засобом для обробки рук. Крім того, потрібна щоденна дезінфекція приміщень, дверних ручок, перил, санвузлів.У салонах комунального транспорту, транспортних засобів приватних перевізників, задіяних для перевезення громадян та об’єктів транспортної інфраструктури громади буде  організовано проведення санітарної обробки.

Нагадаємо, у Житомирській області виявлено ще три випадки захворювання на коронавірус.


1 коментар до "Увага! На Житомирщині нові обов’язкові правила поводження на вулиці та громадських місцях"

 1. Всё правильно!!! Лутше перебдеть , чем не добдеть!!! Администрации респект!!!

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*