Увага, учні та студенти! 3 лютого стартує реєстрація на ЗНО

Український центр оцінювання  повідомляє про те, що з 3 лютого стартує реєстрація на ЗНО.

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року триватиме з 03 лютого до 24 березня. Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до 17 березня 2020 року.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

Реєстраційну картку необхідно сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися» (сервіс запрацює 3 лютого). Зауважте, що одним з перших кроків є обрання категорії особи.

Реєстраційні документи в регіональних центрах опрацьовуються по мірі надходження. Обробка реєстраційних документів триває не довше 10 робочих днів з моменту надходження до регіонального центру.

Підтвердженням факту реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні є Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, який буде надіслано в індивідуальному конверті разом з реєстраційним повідомленням учасника зовнішнього незалежного оцінювання.

Нагадаємо, що учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, які 2020 року здобудуть повну загальну середню освіту, мають пройти ДПА у формі ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період ХХ − початок ХХІ століття), один навчальний предмет на вибір випускника.

Будьте першим, хто прокоментував "Увага, учні та студенти! 3 лютого стартує реєстрація на ЗНО"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*