Увага! Житомирські правоохоронці розшукують бухгалтера, що обікрав комунальне підприємство на якому працював | Times ZT

Увага! Житомирські правоохоронці розшукують бухгалтера, що обікрав комунальне підприємство на якому працював

Правоохоронці Житомира просять громадян допомогти у встановленні  місця знаходження 33-річного Дмитра Щетініна, який обвинувачується у привласненні грошових коштів комунального підприємства. Чоловік працював головним бухгалтером на підприємстві та, підробивши службову документацію, переказав на свій банківський рахунок як заробітню платню понад 317 тисяч гривень.

Після звернення дирекції комунального закладу до правоохоронних органів, чоловік перестав з’являтися на роботі та припинив будь-які контакти з колегами. Змінив місце проживання та номери мобільного зв’язку.

Правоохоронці заочно повідомили чоловіку про підозру у вчиненні ним кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1, 2, 3, 4 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (Службове підроблення) КК України.

Після проведення необхідних слідчих дій 30 листопада 2021 року обвинувальний акт щодо Щетініна було скеровано до суду.

Шановні громадяни! Якщо у вас є будь-яка інформація про можливе місце перебування Дмитра Щетініна, просимо повідомити Житомирське районне управління поліції за телефоном (093) 022-47-28  або 102 або безпосередньо звернутися за адресою: м. Житомир, вул. Лесі Українки, 17

Нагадаємо також, що житомирські правоохоронці розшукують 17-річного юнака, що вийшов з лікарні і зник.

Будьте першим, хто прокоментував "Увага! Житомирські правоохоронці розшукують бухгалтера, що обікрав комунальне підприємство на якому працював"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*