В “червоних” зонах змінять правила проїзду в громадському транспорті

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко повідомив, що правила проїзду в міському транспорті на території «червоних зон» планують переглянути. З таким проханням до міністерства звернулися мери кількох українських міст. «Вакциновані не повинні страждати через невакцинованих» – наголосив міністр.

Наразі у «червоній зоні» користуватися громадським транспортом можуть тільки пасажири з COVID-сертифікатом, негативним результатом ПЛР-тесту, експрес-тесту або довідкою про одужання від COVID-19, підтвердженою за допомогою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг.

Віктор Ляшко зазначив, що з огляду на погіршення погодних умов в країні та зростання захворюваності на грип та ГРВІ, тривале очікування транспорту на зупинці, зумовлене введеними наразі обмеженнями, є одним з факторів погіршення епідситуації. Відтак наразі запропоновано впускати більше пасажирів та займати не лише сидячі місця.

Що ж стосується міжрегіональних перевезень, то тут послаблень не планується поки захворюваність на коронавірус не піде на спад.

Нагадаємо, що Житомирська область перебуває у “червоній” зоні з 30 жовтня. І лише сьогодні учні усіх шкіл міста повернулися до очного навчання.

Будьте першим, хто прокоментував "В “червоних” зонах змінять правила проїзду в громадському транспорті"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*