В лісі на Житомирщині знайшли 2-річного малюка (ФОТО)

2-річного малюка, який самотужки пройшов близько двох кілометрів по лісовій стежці виявила одна з пошукових груп правоохоронців. Про зникнення хлопчика копи дізналися від його матері.

Інцидент трапився 21 березня. Інформація про зникнення малолітньої дитини надійшла поліцейським від його родички. За словами переляканої жінки, її сестра, жителька села Кам`янка загубила свого 2-річного сина.

По прибуттю правоохоронці з’ясували, що жінка разом із дитиною приїхала з міста наводити лад після зими у власному приватному будинку. Поки жінка поралась по господарству, її 2-річний син грався неподалік. Раптом, мати помітила відсутність дитини, хоча його іграшки були на місці. Знайти малюка самостійно вона не змогла, тож одразу забила на сполох.

Під час огляду території, налісовій стежці поліція та небайдужі місцеві помітили сліди. Особливо їх було видно у місцях. де ще лежав сніг. Увесь цей час голосно гукали хлопчика на ім’я. Врешті побачили дитину. Малюк спокійно ішов лісовою дорогою, а коли побачив людей, пішов назустріч.

Службовим автомобілем поліцейські привезли хлопчика до села та передали мамі. На щастя, з дитинкою усе добре.

Нагадаємо,що на Житомирщині знайшли підлітка, якого розшукували чотири доби

Будьте першим, хто прокоментував "В лісі на Житомирщині знайшли 2-річного малюка (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*