В наступному році в Житомирі може з’явитися парк “Дивосвіт” | Times ZT

В наступному році в Житомирі може з’явитися парк “Дивосвіт”

В Житомирі в мікрорайоні Крошня наступного року можуть відновити роботи по благоустрою парку відпочинку “Дивосвіт”.

Звичне всім мешканцям Крошні болото біля гаражного кооперативу “Світанок” насправді є колишнім глиняним карєром, а в рамках Бюджету участі його назвали парком “Дивосвіт”.

Зараз ця територія і на болота не схожа –  після очищення водойма значно обміліла і все ще більше заросло. Про те, що тут проводились будівельні роботи, вказує лише пандус та доріжка з тротуарної плитки.

Можливе продовження ремонтних робіт в парку обговорювали депутати 11 серпня на комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста Житомирської міської ради. Під час обговорення проєкту депутат Олександр Ракович запропонував виїхати на територію парку:

“В нас в Житомирі схожих місць лише декілька, а цей проєкт можна зробити дійсно хорошим – з освітленням та місцями для відпочинку.”

Також він зазначив, що для подальшої роботи над проєктом потрібно більше коштів, тож продовження робіт слід очікувати наступного року.

Врешті комісія надала рекомендацію: провести виїзну комісію депутатів округу №3 на території парку для ознайомлення і спілкування з мешканцями мікрорайону Крошня.

Нагадаємо, що в 2017 в рамках Бюджету участі на проєкт парку “Дивосвіт” було виділено 1 мільйон гривень. З них 118 тисяч витратили за проектну документацію, а 283 тисячі заплатили підряднику. З осені 2020 року договір з підрядником ТОВ “ММ Буд” не продовжували, а в травні 2021 на нього подали до суду за невиконання умов договору.

Будьте першим, хто прокоментував "В наступному році в Житомирі може з’явитися парк “Дивосвіт”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*