В одній з окружних виборчих комісій Житомирщини довірена особа кандидата “викрала” близько 60 печаток

Screenshot 30 - В одній з окружних виборчих комісій Житомирщини довірена особа кандидата "викрала" близько 60 печаток

Відповідну інформацію оприлюднив сьогодні, 4-го липня, Павло Дзюблик, кандидат у нардепи по 66-му окружному виборчому округу.

Згідно слів Дзюблика також відомо, що основною причиною зникнення є банальна помилка – ще у 2014 році довірена особа одного з кандидатів у народні депутати не передала печатки на відповідне зберігання органам місцевого самоврядування.

Наразі залишається невідомим, чи було це сплановано заздалегідь, для того, аби зірвати підрахунок голосів або це просто банальна людська помилка.


«Шановні земляки, сьогодні мені згадався 2014 рік, коли голова ОВК намагалася всіляко затягнути і всіляко зірвати процес підрахунку голосів. Коли це не вдалося, невідомі молодики за допомогою пляшок із запальною сумішшю намагалися спалити приміщення ОВК. Сьогодні стало відомо те, що пані Людмила не передала на відповідальне зберігання 59 печаток дільничних виборчих комісій. Якщо подивитися, то пані Людмила в даний момент оформлена як довірена особа одного з моїх опонентів у передвиборчій гонці.”, – йдеться у відео.

А ми нагадаємо, на Житомирщині у голови ДВК викрали печатку.


Будьте першим, хто прокоментував "В одній з окружних виборчих комісій Житомирщини довірена особа кандидата “викрала” близько 60 печаток"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*