В Поліському університеті розпочалися навчальні курси для АТОвців

Сьогодні, 12 жовтня, в Поліському національному університеті розпочалися навчальні курси для АТОвців у сфері промислової автоматизації.

Також відбулося підписання меморандуму про співпрацю між ТОВ «ЕНКОН», ГО «Федерація робототехніки та штучного інтелекту України» та Житомирським міським центром соціальних служб міської ради щодо здійснення заходів із професійної реадаптації внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС-мешканців Житомирської ОТГ на безоплатній основі.

Ректор Поліського національного університету Олег Скидан детальніше розповів про навчальні курси:

«Ми намагаємось адаптувати наш університет під потреби суспільства нашого регіону. Ми співпрацюємо з реальними підприємствами і з міською радою для того, щоб підсилювати одне одного. Результатом саме такої співпраці стала така школа.

Навчання в ній допоможе отримати базові навички в сфері промислової автоматизації. Ми маємо надсучасне обладнання, яке використовується для підготовки фахівців в Європейських країнах. А в нас фахівців в такій сфері дуже мало.

Така школа розрахована на жителів нашої області. Тобто її учнями можуть бути працівники з інших підприємств чи установ, які бажають далі розвиватися.»

Директор компанії «ЕНКОН» Іван Гур’єв розповів, що будуть вивчати на курсах:

«Під час навчання будуть вивчатися різновиди контролерів і операторських панелей, їх складові і функції, які вони виконують, щоб розуміти, з чого складається система управління. Після цього буде програмування — від самих простих сигналів, які входять в контролер і до виконавчих команд механізму.»

«На базі Поліського університету крім програмування можна також навчитись і механічної роботи з контролерами. 

Хочеться відмітити, що розроблена програма для навчання не є фінальною, ми будемо її змінювати під потреби тих, хто навчається, аби удосконалювати їх знання та вміння.» — розповів засновник ТОВ «ЕНКОН» Володимир Дурава.

Навчання розпочинається вже завтра, перша група вже сформована і складається з п’яти людей.

Нагадаємо, що схоже навчання вже проходило на базі Житомирської політехніки і згодом буде проводитись ще в інших університетах Житомира.

Будьте першим, хто прокоментував "В Поліському університеті розпочалися навчальні курси для АТОвців"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*