В результаті аварії на колекторі у Житомирі в річці Тетерів фіксується підвищення концентрації забруднюючих речовин

В результаті аварії на колекторі у Житомирі в річці Тетерів фіксується підвищення концентрації забруднюючих речовин

В результаті аварійного скиду КП “Житомирводоканал” неочищених стоків у річку Тетерів у воді фіксується значний вміст забруднюючих речовин. Відповідні висновки надала Державна Екоінспекція, фахівці якої відібрали зразки води після надзвичаййної ситуації на колекторі.

“Спеціалістами Відділу Інструментально-лабораторного контролю Інспекції проведено лабораторні дослідження проб вод, відібраних в місцях аварійного скиду неочищених стоків у річку Тетерів у зв’язку з аварією на напірному колекторі ГКНС КП «Житомирводоканал».

Для ліквідації зазначеної аварії підприємством було відкрито аварійний скид з ГКНС.

За результатами досліджень показників складу та властивостей вод зафіксовано значні концентрації забруднюючих речовин – зокрема, по хімічному споживанню кисню (ХСК), по біологічному споживанню кисню (БСК5), також по азоту амонійному, фосфатах, хлоридах, завислих речовинах,”

– йдеться у повідомленні екологів.

Нині екологи звернулися до КП «Житомирводоканал» з запитом про надання інформації щодо об’єму скинутих у Тетерів неочищених стічних вод, аби розрахувати розмір шкоди, завданої навколишньому природному середовищу.

Нагадаємо, аварія на колекторі в районі провулку Івана Гонти у Житомирі сталася тиждень тому, 3 листопада.

Будьте першим, хто прокоментував "В результаті аварії на колекторі у Житомирі в річці Тетерів фіксується підвищення концентрації забруднюючих речовин"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*