В Сенаті представили законопроект про визнання росії країною-спонсором тероризму

Днями двоє американських сенаторів, які в липні цього року відвідали Україну, демократ Річард Блюменталь та республіканець Ліндсі Грем представили законопроект, відповідно до якого росія має бути визнана державою-спонсором тероризму.

“Ми вважаємо, що росія більш аніж заслуговуєправо бути серед вигнанців, таких як Іран, Північна Корея,Куба та Сирія” – заявляють автори законопроекту.

У разі прийняття даного Закону, усім американським компаніям буде забороненопрацювати з росією, а іншим країнам та компаніям, які продовжать співпрацю з рф, дорога в США буде закритою.

При цьому документ містить положення, згідно якого президент США може відмовитися від визнання країни спонсором тероризму з міркувань національної безпеки після того, як він засвідчить Конгресу, що росія більше не підтримує акти міжнародного тероризму.

Нагадаємо, що Президент США Джо Байден заявляв, що не планує визнавати росію державою-спонсором тероризму. Однак багато американських політиків таку думку Президента не поділяють. Відтак шанси на прийняття законопроекту надзвичайно високі.

Будьте першим, хто прокоментував "В Сенаті представили законопроект про визнання росії країною-спонсором тероризму"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*