В Україні блогер організував фейковий гівевей та мало не потрапив за грати

Український блогер із Чернівецької області через фейковий розіграш в Інстаграмі отримав позбавлення волі на один рік. Про це повідомив Internetua.

Молодий блогер захотів трохи підзаробити і переконав кількох блогерів-початківців, що допоможе набрати підписників, якщо на своєму каналі організує розіграш iPhone ХS МАХ.

Бажаючі спробувати свої сили в розіграші повинні були заплатити йому 500-600 грн, з яких власне сформується призовий фонд на розіграш телефону та комісійну винагороду для блогера-організатора. Деякі блогери долучились до гівевею та переслали кошти на карту, проте очікування не співпали з реальністю, розіграш не викликав ажіотажу у рекламодавців. 

Далі блогер вирішив не проводити розіграш, можливо через те, що зібрати потрібну суму не вдалося, а може тому, що з самого початку й не збирався нічого робити, а обманутих рекламодавців забанив. 

Потерпілі не пробачили блогеру його аферу, і звернулися до поліції. В результаті правоохоронці відкрили кримінальну справу по статті КК 190 “Шахрайство”. Дізнавшись про це, блогер в усьому зізнався та повернув усім кошти.

Суд визнав блогера винним та призначив позбавлення волі на один рік. Проте пізніше було вирішено змінити покарання на випробувальний термін з обов’язковим відвідуванням виправних заходів, за умови, що протягом року подібних інцидентів не повториться.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні блогер організував фейковий гівевей та мало не потрапив за грати"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*