В Україні хочуть запровадити у школах та вишах загальновійськову підготовку

В Україні хочуть запровадити у школах та вишах загальновійськову підготовку

Українські нардепи хочуть запровадити загальновійськову підготовку у школах та інших навчальних закладах. Відповідний законопроєкт рекомендує прийняти Верховній Раді Комітет з питань молоді і спорту.

Члени комітету підтримали такий законопроект і вважають, що його ухвалення забезпечить «покращення військової підготовки та військово-патріотичного виховання».

Планується, що загальновійськова підготовка буде проводитись в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти та інших закладах освіти.

Передбачається, що початкова загальновійськова підготовка юних українців здійснюватиметься з метою формування у громадян первинних загальновійськових знань і спеціальних компетентностей стосовно оборонної свідомості, ознайомлення громадян з місцем і роллю громадянина у зв’язку з усвідомленням свого обов’язку щодо збройного захисту України.

Нагадаємо також, що усіх українських чоловіків мобілізаційного віку хочуть зобов`язати пройти базову військову підготовку.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні хочуть запровадити у школах та вишах загальновійськову підготовку"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*