В Україні хочуть звільнити волонтерів від мобілізації, але за певних умов

Українські парламентарі пропонують надати відстрочку від мобілізації волонтерам. Відповідний законопроєкт був днями зареєстрований у Верховній Раді.

Автор законопроєкту одіозний нардеп від партії “Слуга народу” Георгій Мазурашу пропонує додати волонтерів до категорії громадян, які можуть отримати відстрочку від призову під час мобілізації. Щоправда це стосуватиметься лише тих волонтерів, які входять до Реєстру, мають посвідчення та підтверджуючі документи про те, що вони дійсно здійснюють волонтерську діяльність.

«До мене, як до народного депутата та одного з ініціаторів створення МФО «Підтримка волонтерського руху», звертаються виборці-учасники волонтерського руху з проханням ініціювати зміни, які дозволяли б волонтерам, які офіційно й активно займаються волонтерською діяльністю, мати відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації»,

— зазначає у пояснювальній записці до законопроєкту народний депутат.

Нагадаємо, що Георгій Мазурашу відомий серед депутатів, як рекордсмен про кількості зареєстрованих законопроєктів. Серед найвідоміших його ініциатив притягнення до кримінальної відповідальності людей, які поширюють недостовірну інформацію у соцмережах з фейкових акаунтів, пропозиція змінити гімн України, встановлення мінімального терміну військової підготовки мобілізованих, дозвіл чоловікам виїздити закордон під щомісячний грошовий внесок на ЗСУ та інші.

Будьте першим, хто прокоментував "В Україні хочуть звільнити волонтерів від мобілізації, але за певних умов"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*